PROJEKT

"O PROJEKTU"


Tento projekt je jakási šablona pro napsání originálních knih ve zvukomalebném podání o FUNGOVÁNÍ SVĚTA, CESTĚ ZA ŽIVOTNÍM ŠTĚSTÍM a RŮZNÝCH VĚCECH KOLEM NÁS.

Kdo zná knihy jako je Malý princ (dětsky poučná), film Horton (slon nesoucí určitý svět, který dlouhou dobu nevidí nikdo jiný než Horton) nebo film Pokojný bojovník (cesta k životu bez ega, intuici, životě v přítomném okamžiku a najít své srdce šťastné s Joy), tak něco obdobného.

Tady je to živý projekt, v podstatě budoucí loď, která se teprve staví, tak je zatím ještě otázka, jak přesně budou vypadat konečná ztvárnění, proto i znak kotvy, než se objeví kormidlo, kompas a duha. Zatím jsme v přístavu, některé věci pravděpodobně zaniknou, některé se změní a mnoho jich přidám.

Částečně ho píše život, tak jako u pana Antoine de Saint-Exupéry, ale dlouhodobý život, začal jsem ho psát v roce 2014, takže pokud ho přirovnám ke svému duchovnímu dítěti, tak obrazně řečeno, v tuto chvíli jakoby šlo ze školky do školy (pro nové poznatky).

Pokud tedy nyní jdeme do školy, můžete na to v podstatě v tuto chvíli pohlížet jako na takový netradiční SLABIKÁŘ nejen pro děti, aby lidé zkusili pohlédnout na svět z trochu jiné perspektivy.


Knihu Malý princ a spoustu dalších knih můžete zakoupit v Knihy Dobrovský, více o této placené spolupráci v sekci PODPORA PROJEKTU.
16.3.2021 - změněn znak z kotvy na kormidlo

15.3.2020 - založení sekce o projektu